O nas

o_nas.jpg

Od ponad 70 lat marka CESAB jest jedną z czołowych firm w Europie, zajmującą się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości wózków widłowych, w tym wózków elektrycznych (3- i 4-kołowych oraz z masztem), spalinowych (hydrokinetycznych i hydrostatycznych), wózków wysokiego składowania a także paletowych wózków elektrycznych oraz ręcznych.

Wózki widłowe CESAB opatrywane są certyfikatem ISO 14001 TPS, uznawanym powszechnie za jeden z najlepszych na świecie systemów produkcyjnych. To właśnie dzięki niemu, CESAB zapewnia jednocześnie jak najwyższe standardy produkcji oraz krótsze czasy dostawy.

Ponadto, zaznaczyć należy, iż projektując swoje wózki widłowe, marka CESAB, korzysta z innowacyjnych rozwiązań, dbając o poszanowanie środowiska, m.in. poprzez zastosowanie nowoczesnej techniki produkcji odpadów.

Zaopatrując się w wózki widłowe CESAB mogą mieć Państwo pewność, że wybrali doskonale przemyślany i zaprojektowany produkt, wykonany z dbałością o każdy szczegół. Wydajność, kompaktowy design i łatwa obsługa to cechy charakterystyczne dla produktów marki CESAB, których szeroką gamę mogą Państwo poznać korzystając z naszej oferty na wózki widłowe nowe lub wózki widłowe używane.