Jest 3 produktów.

Wózki widłowe wysokiego składowania

Wózki widłowe wysokiego składowania

Wózki widłowe wysokiego składowania to jedne ze sztandarowych produktów marki CESAB zaprojektowane dla zapewnienia maksimum wydajności i bezpieczeństwa. Ich dodatkowym atutem są wyjątkowe właściwości jazdy, a co za tym idzie wygoda obsługi. Wózki boczne sprawdzają się we wszelkiego typu pracach magazynowych związanych z transportem ładunków (nawet na duże odległości) składowaniem pionowym. Pojazdy tego typu doskonale radzą sobie z pobieraniem oraz rozmieszczaniem ładunków na wysokich - nawet kilkunastometrowych regałach. Do tego - ich kompaktowe rozmiary umożliwiają im sprawną i bezpieczną pracę nawet w wąskich korytarzach czy w przejściach między regałami.

WÓZKI BOCZNE DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Wózki widłowe wysokiego składowania Cesab obejmują trzy niezawodne serie wózków bocznych. Znajdziecie w nich pojazdy funkcjonalne, doskonałej jakości, wykonanych z dbałością o każdy element. Wszystkie wózki boczne posiadają napęd elektryczny oraz boczną wymianę baterii. Cesab oferuje serie wózków:

  • R100,
  • R200 oraz
  • R300.

Trzy powyżej wymienione serie, różnią się nie tylko designem, ale przede wszystkim rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz głównymi parametrami.
Nie wiesz, który z wózków wybrać? Skontaktuj się z nami! Doradzimy! Przejdź do sekcji "KONTAKT"!

PARAMETRY WÓZKÓW WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Udźwig wózków wysokiego składowania wynosi (w zależności od modelu) - od 1,2 do 2,5 tony. Jednak to, co charakterystyczne, dla tego rodzaju urządzeń, to zwiększona wysokość podnoszenia - nawet do 12,5 metra - ułatwiająca codzienną pracę w magazynie!

Prędkość jazdy tych pojazdów plasuje się w okolicach 10-11 km/h, w zależności od tego, czy poruszają się one z czy bez ładunku. Obsługując je, należy oczywiście bezwzględnie przestrzegać zasad BHP oraz tych dotyczących ograniczeń prędkości dla wózków widłowych.

ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O FUNKCJONALNOŚCI

3 serie wózków widłowych wysokiego składowania marki CESAB zostały zaprojektowane z myślą o nawet najbardziej wymagających pracach magazynowych, kładąc jednocześnie nacisk na bezpieczeństwo i komfort pracy operatorów, zapewniany przez osłony dachów a także wygodne fotele i łatwe w obsłudze konsole sterownicze. Wózki wysokiego składowania to doskonałe rozwiązanie zarówno dla niewielkich, dopiero startujących firm, jak i przedsiębiorstw, które chcą usprawnić proces magazynowania towarów.

Wybierając wózki boczne z naszej oferty, możecie skorzystać także z oferty Serwisu Wózków Widłowych, przygotowanej specjalnie z myślą o zapewnieniu wsparcia naszym klientom!

Wózek widłowy wysokiego składowania CESAB R212 - 216 48V / 310 - 620 Ah

Seria wózków CESAB R200 obejmuje trzy modele przeznaczone do średnio-intensywnych prac. Wózki widłowe tej serii charakteryzuje przede wszystkim doskonała wydajność pracy, świetna zwrotność, a co za tym idzie: możliwość sprawnego przenoszenia...

0,00 zł
Wózek widłowy wysokiego składowania CESAB R314 - 325 48V / 465 - 930 Ah

Wózki widłowe wysokiego składowania CESAB R300 to 5 modeli wózków o podwyższonej wydajności. Wózki tej serii przeznaczone są głównie do intensywnych prac. Dzięki funkcji kontroli płynnego podnoszenia gwarantują zarówno bezpieczne podnoszenie,...

0,00 zł
Wózek widłowy wysokiego składowania CESAB R112 - 116 48V/310 - 620 Ah

Seria wózków CESAB R100 obejmuje modele wysokiego składowania o wysokiej zwrotności i doskonałej niezawodności. Ich dodatkową cechą jest zapewnienie maksimum bezpieczeństwa podczas transportu i obsługi materiałów. Co wyróżnia wózki serii R100?...

0,00 zł